Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

KVAPĽOVÝ HRÍB

KVAPĽOVÝ HRÍB

Popis

Kvapľový hríb je veľmi dekoratívny a chránený druh huby. Jeho okrúhle biele telo dlho rastie a pomaly starne. Odkedy sú známe jeho liečivé účinky, čoraz viac ľudí sa zaoberá jeho pestovaním. Jeho priaznivé účinky sú už dávno známe, ale mechanizmus pôsobenia je veľmi ťažké objasniť.

Kvapľový hríb používajú na Ďalekom Východe už po stáročia, v prvom rade na zmiernenie príznakov ochorenia žalúdka a tráviaceho systému. Odkedy je kvapľový hríb známy v Európe, aj v Amerike, tento účinok potvrdzujú aj jeho užívatelia. Vedecké vysvetlenie účinku na gastrointestinálny trakt a popis mechanizmu jeho účinku na organizmus necháva na seba ešte čakať. S určitosťou však vieme povedať, že jeho polysacharidy zohrávajú dôležitú úlohu pri zmiernení nádorových a zápalových príznakov ochorení žalúdka a čriev.

Kvapľový hríb (Hericium species, Jamabushitake, Korálovec)

 

Známe sú tiež jeho antibakteriálne, protizápalové, protinádorové účinky a priaznivo tonizujú nervový systém. Jeho účinné látky sú rôznorodé: polysacharidy, bielkoviny, lektíny, terpenoidy, ako aj iné špeciálne iba tu sa vyskytujúce molekuly. Priaznivý účinok kvapalného extraktu z kvapľového hríbu je možný vďaka rozpustnosti týchto polysacharidov v tráviacom trakte. Objasnenie štruktúry polysacharidov sa v značnej miere pričinilo o prekategorizáciu tejto huby na liek.

 

POST MARKETINGOVÉ KLINICKÉ SLEDOVANIE PODKOVIČNÍK MIX
V prípade, ak máte záujem o výsledky klinického sledovania a zhodnotenia účinnosti a znášanlivosti polysacharidových výťažkov z húb vo výživovom doplnku Podkovičník MIX v liečbe onkologických pacientov, nás kontaktujte, prosím na , radi Vám ho zašleme.

Balenie

  • 60 ks kapsúl/ balenie

Zloženie

  • 300 mg výťažku z kvapľového hríbu (Hericium species, Jamabushitake,Korálovec)

Prípravok neobsahuje konzervačné látky, ani farbivá!

Materiál kapsuly

  • želatína

Dávkovanie

  • Denne 2x1 alebo 3x1 kapsulu  v závislosti od zdravotného stavu a závažnosti ochorenia.

Doplňujúce informácie

Upozornenie!

  •    Neprekračujte doporučenú dennú dávku!
  •    Užívanie kapsúl nenahrádza pestrú stravu!
  •    Uchovajte mimo dosah detí!
  •    Uschovajte v chlade a suchu!
Bal. 23.70 EUR (714 SK)

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat