Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

OHŇOVEC

OHŇOVEC

Popis

 Ohňovec (Phellinus, Meshimakobu) je veľmi ojedinelý druh huby, ktorý rastie na stromoch. Názov huby je odvodený od jej tvaru. Odborná literatúra v spojitosti s konzumáciou účinnej látky huby hovorí  o častom spontánnom regrese tumoru (čiastočné, alebo úplné zmrštenie nádoru). Tieto nečakané zmrštenia spozorovali v prvom rade v prípadoch metastáz prostaty, rakoviny pečene, pľúc a hlavy.

NK bunka Rakovinová bunka Makrofág

Účinné látky huby sa ukázali ako účinné v laboratórnych pokusoch a pokusoch na zvieratách, medziinými pri pokusoch likvidácií rakovinových buniek mozgu, kože a ústnej dutiny, respektívne pri zábrane tvorby metastáz. Poprito účinné látky huby, podobne ako zložky Podkovičník MIX-u zabraňujú angiogenéze (krvné zásobenie nádorových buniek), respektívne zosilňujú účinok určitých imunitných buniek. Účinné látky majú nasledovné vlastnosti: protizápalové, antibakteriálne a analgetické pôsobenie, zníženie alergických príznakov, ochrana pečene, sliznice žalúdka a antioxidačný účinok. V súvislosti s liečbou rakoviny niektoré údaje v odbornej literatúre pripúšťajú možnosť, že účinné látky ohňovca presahujú účinok všetkých v tele živých skúmaných polysacharidov, včetne iných výťažkov húb a výťažkov beta D glukánov nie hríbového pôvodu.

 

POST MARKETINGOVÉ KLINICKÉ SLEDOVANIE PODKOVIČNÍK MIX
V prípade, ak máte záujem o výsledky klinického sledovania a zhodnotenia účinnosti a znášanlivosti polysacharidových výťažkov z húb vo výživovom doplnku Podkovičník MIX v liečbe onkologických pacientov, nás kontaktujte, prosím na , radi Vám ho zašleme.

 

Potrebujete viac informácií? Kliknite sem!

Bal. 59.00 EUR (1777 SK)

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat