Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

O nás

Tak ako výrobca Natur Product s.r.o. nami distribuovaných prípravkov, aj mi veríme v to, že keď sa stretne liečiteľská filozófia založená na viac tisícročných skúsenostiach s výdobitkami modernej technológie 21.storočia, z tejto symbiózy vzniknú originálne-skutočné výživové doplnky.
Vedľa veľkoobchodného a maloobchodného predaja výťažkov z húb a prípravkov ARIES je naším základným cieľom poradenstvo a informovanie naších pacientov.: doručiť myšlienky liečebnej filozofie čím širšiemu spektru obyvateľov.

V úzkej spolupráci s vynálezcom a výrobcom Natur Product s.r.o. každodenne zdolávame úlohy v mene ušľachtilej veci.
Pri liečbe onkologického ochorenia doporučujeme naše prípravky naším pacientom ako doplnkovú-podpornú liečbu.

Podkovičník (Ohňovec)
Ohňovec - Phellinus

S prípravkom Podkovičník MIX v rámci projektu výskum rakoviny bolo vykonané na Slovensku klinické dvojito zaslepené, placebo kontrolované sledovanie, ktoré prinieslo výborné výsledky.

Na základe dosiahnutých výsledkov doporučujeme užívať prípravok pacientom so zhubným nádorom, ako doplnkovú liečbu k nasledovným terapiam: operácia, rádioterapia, chemoterapia, imunoterapia.

Podkovičník MIX kapsule doporučujeme užívať, pred, počas aj po onkologických terapiách sústavne, bez vynechania pauzy v ktoromkoľvek štádiu je rakovinové ochorenie.

Aries prípravkami sa snažíme predísť vzniku určitých ochorení a zmierniť príznaky už vzniknutých nemocí.

Výťažky z húb nie sú lieky, ale v mnohých prípadoch slúžia ako základná zložka na výrobu liekov. Užívanie výťažkov z húb doporučuje užívať s liekmi a nie miesto nich!

Životný štýl každého z nás má vplyv na naše zdravie. V dnešnej dobe nie je slovo prevencia už len často opakovaný slogan. Nič nemôže prevýšiť účinok v prírode sa nachádzajúcich liečivých základných surovín, ako sú napr: huby.

Na vývoj spôsobu nášho života vieme vplývať najlepšie mi sami. V každom štádiu a situácií môžeme prispieť k zachovaniu si zdravia. K tomu potrebuje len zlúčiť viac tisícročné poznatky a možnosti s výdobytkami modernej doby.

Vyskúšajte aj Vy naše výživové doplnky, doporučte svojím známym blahodárny účinok výťažkov, ako sú huby vedľa prípravku napr: liek proti rakovine, alebo ako doplnok stravy onkologických pacientov.

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat