Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

HAPPY MAN

HAPPY MAN

Popis

Výživový doplnok s vitamínom E, zinkom a výťažkov zo Serenoy plazivej(Serenoa repens), z koreňa žihľavy dvojdomej(Urtica dioica), tekvicových semien(Cucurbina moscata), sóje(Glycine soya) a ženšenu(Panax ginseng).

Najcharakteristickejším ochorením mužov v postaršom veku v Európe a Severnej Amerike je zápal prostaty a zväčšenie prostaty (hypertrófia prostaty). Zápal prostaty sprevádza nepríjemná pichľavá bolesť, časté nutkanie na močenie spolu s pocitom pálenia. Pre zväčšenie prostaty je najpríznačnejšie tzv. „prerušované močenie” spolu s častým pocitom na močenie, ktoré vzniká preto, lebo zväčšená prostata tlačí na močovod, ktorý vychádza z močovej rúry, a preto moč nevie súvisle odtekať. Okrem toho zväčšená prostata zvyšuje tlak na stenu močového mechúra a tým zvyšuje nutkanie na močenie. V ojedinelých prípadoch môže zväčšená prostata viesť k vzniku rakoviny, preto je potrebné liečiť jednak zápalový proces, ako aj zväčšenie. Nie je zanedbateľné, že ochorenia prostaty majú negatívny vplyv aj na sexuálnu aktivitu mužov, preto „náprava” takýchto problémov upravuje harmóniu rodinného života a mentálnu „sebaúctu” jedinca.

Prírodné zložky PR MAN kapsuly (výťažok z tekvicových semien, sójové izoflavonoidy, výťažok z ginsengu) odstránia nepríjemné príznaky zápalu postaty, resp. napomáhajú normalizovaniu zväčšenej prostaty, odstránia časté nutkanie na močenie, napomáhajú ľahkému a rýchlemu vyprázdňovaniu močového mechúra a korigujú sexuálne disfunkcie v dôsledku spomínaných príznakov. Užívaním týchto prírodných látok môžeme predísť vzniku horeuvedených ochorení. Prítomnosť C vitamínu a E-vitamínu, ako aj zinku a selénu v dôsledku ich silného antioxidatívneho účinku sa môžu spolupodielať na posilnení obranyschopnosti organizmu.

Výťažok z KOREŇA ŽIHLAVY DVOJDOMEJ (Urtica dioica) ako aj samotná rastlina sa používa na uľahčenie eliminačnej-vylučovacej funkcie organizmu, vo väčších dávkach na odvodnenie organizmu, stimuluje funkciu vylučovania tekutín z tela, prispieva k optimálnej funkcií močových ciest. Obsahuje minerály (železo) a znižuje chudokrvnosť.  Podporuje vitalitu-budete sa cítiť viac energický.

VÝŤAŽOK Z SERENOI PLAZIVEJ (Serenoa repens) - pri nezhubnom zväčšení prostaty pôsobí ako adjuvant v symptomatickej liečbe porúch močenia v BPH štádiu I. a II., udržuje normálnu funkciu močového systému u mužov vo veku od 45 rokov a zabezpečuje normálny prietok moču cez močovod. Jeho užívanie sa odporúča ako zdroj mastných kyselín pre udržanie  reprodukčnej funkcie. Rastlinný výťažok blahodárne ovplyvňuje zdravie mužov.

VÝŤAŽOK Z TEKVICOVÝCH SEMIEN (Cucurbita) - udržiava dobrú funkciu močového mechúra a prietok močových ciest, zabezpečuje normálnu funkciu prostaty a prispieva k jej zdravej funkcií. Obsahuje veľké množstvo vitamínu B, C, D a K, taktiež horčík, železo, vápnik, draslík a fosfor. Tekvicové semená obsahujú aj bežné minerálne antioxidanty, ako je zinok a mangán. Fenolové antioxidanty sa nachádzajú v tekvicových semenách v najrôznejších formách, vrátane fenolových kyselín: hydroxybenzoová, kávová, kumarová, ferulová, sinapic, protocatechuic, vanilová, a kyselina syringová. Antioxidačné fytonutrienty ako lignany sú tiež nájdené v tekvicových semenách, vrátane lignanov pinoresinol, medioresinol a lariciresinol.

VÝŤAŽOK ZO ŽENŠENU (Ginseng) – zlepšuje koncentráciu a koordináciu, podporuje normálnu činnosť srdcovo-cievneho systému, pomáha udržiavať kvalitný sexuálny život. Pôsobí ako antioxidant a pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu (900 mg/16 týždňov). Ginsenoidy obsiahnuté v ženšene uspokojujú v stresových situáciách, pomáha zotaviť sa pri stavoch ako sú únava, stres a rekonvalescencia. Vo väčšej dávke slúži tiež na posilnenie - dodáva telu chýbajúcu energiu a pozitívnu životnú silu.  Prispieva k ochrane buniek, pomáha udržiavať dobrý kognitívny výkon. Prispieva k normálnej činnosti krvného obehu, ktorý je spojený s výkonom mozgu a kreativitou. Pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti v prípade slabosti, vyčerpania, únavy a straty koncentrácie. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a optimálnemu fungovaniu imunitného systému, stimuluje tvorbu T-buniek, ktoré sú súčasťou imunitného systému, zvyšuje fyzickú výkonnosť. Zlepšuje koncentráciu a koordináciu.  Pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu - prispieva k normálnej hladine glukózy. Ženšen zvyšuje fyzickú vytrvalosť podporovaním cukru a odbúravaním kyseliny mliečnej.

VÝŤAŽOK ZO SÓJE(Glycine soya) – je považovaná za zdroj kompletný bielkovín, ktoré obsahujú najväčšie množstvo všetkých esenciálnych aminokyselín, ktoré musia byť prítomné v ľudskom tele z dôvodu neschopnosti tela ich syntetizovať. Obsahuje veľké množstvo vápnika, železa, horčíka, fosforu, vitamínu B1,B6 , C, folátov, draslíka, nasýtených, nenasýtených  a polynenasýtených mastných kyselín.

VITAMÍN E – prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

ZINOK (Zn)- prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a správnej reprodukčnej činnosti, správnej látkovej premene kyselín a zásad, správnej kognitívnej funkcií a syntéze bielkovín a DNA, k udržaniu zdravých vlasov, kostí, nechtov a zdravej pokožky. Udržiava dobrý zrak, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnej látkovej premene sacharidov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

 

 

Balenie

 • 60 ks kapsúl/balenie

Zloženie

 • Výťažok zo Serenoy plazivej (Serenoa repens)              200.0 mg             n.u. *DDD%
 • Výťažok z tekvicových semien (Cucurbita)                    150.0 mg              n.u. *DDD%
 • Výťažok z koreňa žihľavy dvojdomej (Urtica dioica)         50.0 mg             n.u. *DDD%
 • obsah 2% silice                                                             1.0 mg
 • Výťažok zo sóje (Glycine soya)                                     50.0 mg               n.u *DDD%          
 •  množstvo izoflavonoidov                                                20.0 mg
 • Výťažok zo ženšenu (Panax ginseng)                             50.0 mg              n.u.*DDD%
 •  množstvo ginsenoidov                                                    2.5 mg
 • Zinok (Zn)                                                                      15.0 mg             150 % *DDD
 • Vitamín E                                                                       10.0 mg           83,35% *DDD

Materiál kapsuly

želatína

Dávkovanie

 • 2 x 1 kapsulu denne ráno a večer pred jedlom!

Uskladňovanie

 • Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C!

Doplňujúce informácie

UPOZORNENIE!

 • Nevhodný pre deti do 3 rokov!
 • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy!
 • Ustanovená denná odporúčaná dávka sa nesmie presiahnúť!
Bal. 38.00 EUR (1145 SK)

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat