Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

ACEROLA 60

ACEROLA 60

Popis

Ovocný práškový výťažok s prirodzeným C vitamínom a minerálnymi látkami vo forme kapsúl. Napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.

Acerola pochádza pôvodne z dažďových pralesov Brazílie. Je to krík, alebo strom nízkeho vzrastu, ktorého plod sa podobá európskej čerešni. V zrelom ovocí je obsah prirodzeného vitamínu C 4,5%, čo je pomerne viac, ako v ktoromkoľvek inom ovocí s vysokým obsahom C vitamínu. Napríklad obsah vitamínu C v zrelom olúpanom pomaranči je len 0.05%.

Náš produkt je špeciálnou metódou rozprašovaná kondenzovaná látka zrelej aceroly, ktorej obsah prirodzeného C vitamínu je minimálne 17%. Okrem C vitamínu identifikovali v acerole viac ako 150 iných látok, napr.: železo, thiamín, A vitamín, riboflavín a magnézium. Acerola je jedinečnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu.

 

Acerola

V ľudovom liečiteľstve používajú acerolu pri zápaloch, srdcových potiažiach, anémií, reume, tuberkulóze a pri rekonvalescencií rôznych ochorení, ako aj pri prevencií ochrany zdravia.

Acerola napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.

Balenie

  • 60 ks kapsúl/balenie

Zloženie

  • Acerola ovocný prášok

Výrobok neobsahuje konzervačné látky,ani farbivá!

Materiál kapsuly

  • Želatína

Dávkovanie

  • 2x1 alebo 2x2 kapsuly denne.

 

Doplňujúce informácie

Upozornenie!

  • Užívanie kapsúl nenahrádza pestrú stravu!
  • Uchovajte mimo dosah detí!
  • Uschovajte v chlade a suchu!
Bal. 9.60 EUR (289 SK)

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat