Klinické sledovanie Médiá Kontakt

Obsah košíka:

Máte otázku? Napíšte nám!

HAPPY LADY-MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ !

HAPPY LADY-MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ !

Popis

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ !  Riešenie klimakterických potiaží. Tabletka s obsahom vitamínov minerálnych látok a rastlinných výťažkov.

Prechod v živote ženy znamená kritické obdobie. Na jednej strane mentálne ovplyvňuje sebakritiku u žien („Už nie som ozajstná žena!”), na druhej strane sa objavujú aj biologické problémy, ktoré súhrnne nazývame syndróm menopauzy. Príčinou vzniku tohto príznaku je v prvom rade, že produkcia estrogénu vo vaječníkoch poklesne, pozdejšie úplne zanikne, v dôsledku čoho vznikne pocit celkovej nevoľnosti, nespavosti, návaly horúčavy, silné výkyvy nálad, suchosť vaginálnej sliznice, podráždenosť a celkový diskomfort. Najrukolapnejším riešením sa javí vhodná náhrada hormónov (HRT). Klinické výskumy však dokazujú, že u tých žien, ktoré užívali náhradnú hormonálnu terápiu (viac ako 5 rokov) sa v značnej miere zvýšil výskyt rakoviny prsníka.

Happy Lady tabletka obsahuje účinné látky rastlinného pôvodu s fito-estrogénovým účinkom, ktoré nahrádzajú estrogén hormón, bez toho, aby zvyšovali možnosť vzniku rakoviny prsníka. Tieto účinné látky sa nazývajú sójové izoflavonoidy. Ich dvomi najdôležitejšími zástupcami sú diadzein a genistein. Klinickými pokusmi bolo dokázané, že genistein veľmi účinne bráni pôsobeniu tyrosin-protease-kináz (TPK) enzýmu, ktorý je zodpovedný za premenu zdravej bunky na rakovinovú. Pretože TPK reguluje rast a aj delenie buniek, touto cestou vyzdvihujeme, že genistein je aj potenciálny antikarcinogénny (protirakovinový) prípravok.

Inými štúdiami bolo zistené, že izoflavonoidová terápia napomáha udržiavať aj pružnosť artérií, zabraňuje vzniku kôrnateniu ciev a týmto spôsobom predchádza vzniku srdcovo - cievnych ochorení. Druhým škodlivým následkom zníženej hladiny estrogénu je osteoporóza (rednutie kostí).

Minerálne látky a vitamíny, ktoré sa nachádzajú v Happy Lady tabletkách, posilňujú obranyschopnosť organizmu a účinnosť izoflavonoidov.

Doporučené denné dávkovanie je 2x1 tabletka ráno a večer pred jedlom. V prípade silnejších potiaží je možné zvýšiť dávkovanie na 4x1 tabletku. Nie sú známe žiadne škodlivé vedľajšie účinky prípravku.

 

Balenie

  • 60 ks tabliet/balenie

Zloženie

  • vitamín - E
  • zinok(Zn)
  • sojový izoflavonoid

Dávkovanie

  • 2 x 1 tabletku denne ráno a večer pred jedlom! V prípade silnejších potiaží je možné zvýšiť dávkovanie na 4x1 tabletku

Uskladňovanie

  • Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C!

Doplňujúce informácie

UPOZORNENIE!

  • Nevhodný pre deti do 3 rokov!
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy!
  • Ustanovená denná odporúčaná dávka sa nesmie presiahnúť!
Bal. 16.00 EUR (482 SK)

Huby

Výživové doplnky s obsahom výťažkov z húb

Aries prípravky

Výživové doplnky s obsahom prirodzených flavonoidov

Certifikat